Prekių pristatymas Vilniuje ir Lietuvoje

Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigyti patiekalai pristatomi TIK Vilniaus mieste, naudojantis ZitiCity paslaugomis, į kitus Lietuvos miestus siunčiame tik karamelių rinkinius ir dovanų rinkinius.

Karamelių rinkiniai ir dovanų rinkiniai pristatomi naudojantis LP Express, ZitiCity paslaugomis (Vilniaus mieste), maistą taip pat galima užsisakyti ir per Bolt Food mobiliąją programėlę.

Prekių pristatymo kaina

Prekes galite atsiimti patys nemokamai mūsų parduotuvėje, esančioje adresu Gedimino pr. 46, Vilnius. Dėl šalyje paskelbto karantino BŪTINA informuoti ir susitarti dėl prekių atsiėmimo iš anksto mob. nr.: +37066214558

Prekių pristatymo kainos nustatytos remiantis paslaugų teikėjų įkainiais.

Į Kuršių Neriją prekių nepristatome. 

Pristatymo terminai

Prekes pristatome per 2-3 darbo dienas arba tą pačią dieną naudojantis ZitiCity paslaugomis (Tik Vilniaus mieste), maisto pristatymo terminai, užsisakius maistą per Bolt Food mobiliąją programėlę pasirenkami užsisakant maistą.

Dėl šalyje paskelbto karantino prekių pristatymo terminai gali ilgėti! Atsiprašome už nepatogumus.

Prekių priėmimas

Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti siuntos būklę.
Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui yra privaloma surašyti pastabas apie siuntos pakuotės pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
Priėmus prekę ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta priduota tvarkingai ir tai gali apsunkint bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.
Bet kuriuo kitu atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.